Centres acreditas per l'EIM

Més informació

Centres acreditats per l'EIM a l'actualitat:

Título de la tabla
Nom del centre Població Contacte
Badalona C/ Francesc Layret, 78-82
08911 BADALONA
Tel. +34 93 389 04 83
ihbarcelona@bcn.ihes.com
http://www.ihes.com/badalona/
Barcelona C/ Guillem Tell, 27
08006 BARCELONA
Tel. +34 93 237 51 11
info@abchumboldt.com
http://www.abchumboldt.com/
Barcelona C/ Sepúlveda, 145
08011 BARCELONA
Tel. +34 93 453 94 14
info@idiomarum.com
http://www.idiomarum.com/
Caldes de Montbui C/ Montserrat, 42
08140 CALDES DE MONTBUI
Tel. +34 93 865 05 04
caldes@cambridgeschool.com
http://www.cambridgeschool.com/
Cardedeu C/ Alfou, 10
08440 CARDEDEU
Tel. +34 93 844 44 42
cardedeu@cambridgeschool.com
http://www.cambridgeschool.com/
Castelldefels C/ Castanyer, 41
Tel. +34 93 664 53 63 
info@idealog.es
http://www.idealog.es/
El Vendrell Avda. Baix Penedès, 16
43700 El Vendrell - (Tarragona)
Tel. +34 977 18 15 14 
elvendrell@lingomon.com
http://www.lingomon.com/
Esplugues C/ Mossèn Jacint Verdaguer, 4
08950 ESPLUGUES DE LLOBREGAT
Tel. +34 93 470 01 16
http://www.meetingpointschool.es/
Granollers Pl. Manel Montanyà, 4
08401  GRANOLLERS
Tel. +34 93 870 20 01
granollers@cambridgeschool.com
http://www.cambridgeschool.com/
La Garriga C/ Banys, 8
08530 LA GARRIGA
Tel. +34 93 861 22 20
lagarriga@cambridgeschool.com
http://www.cambridgeschool.com/
La Roca del Vallès C/ Pirineu, 11
08430 LA ROCA
Tel. +34 93 879 91 89
laroca@cambridgeschool.com
http://www.cambridgeschool.com/
Mataró C/ Balmes, 29
08301 MATARÓ, SPAIN
Tel. +34 93 796 01 25
ihmataro@mat.ihes.com
http://www.ihes.com/mat
Mollet del Vallès C/ Rambla de Nova, 26
08100 MOLLET DEL VALLÉS
Tel. +34 93 579 44 51
mollet@cambridgeschool.com
http://www.cambridgeschool.com/
Sabadell C/ Fortuny, 24
08202 SABADELL
Tel. +34 93 725 24 99
fiacsab@fiac.cat
www.fiac.cat
Sant Celoni C/ Major, 101
08470 SANT CELONI
Tel. +34 93 860 35 13
santceloni@cambridgeschool.com
http://www.cambridgeschool.com/
Sant Sadurní d'Anoia C/ Raval, 21
08770 Sant Sadurní d'Anoia
Tel. +34 93 177 58 90
info@lingomon.com
http://www.lingomon.com/
Tàrrega C/ Talladell 7-9 Baixos
25300 Tàrrega - (Lleida)
Tel. +34 973 311 143
secretaria@nstarrega.com
http://www.inlinguatarrega.com/
Terrassa C/ Major, 19 primer
08221 TERRASSA
Tel. +34 93 788 55 03
fiacter@fiac.cat
www.fiac.cat
Vallirana C/ Major 328
08759 Vallirana - (Barcelona)
Tel. +34 93 683 31 76
vallirana@lingomon.com
http://www.lingomon.com/
Vilafranca del Penedès C/del Cid 3, local 1 i 2
08720 Vilafranca del Penedès
Tel. +34 93 892 50 30
info@lingomon.com
http://www.lingomon.com/
Vilanova i la Geltrú C/ Sant Pau 23
Rambla Principal 7
08800 Vilanova i la Geltrú
Tel. +34 93 814 46 48
info@globalconnect.es
http://globalconnect.es

  • Àrea de Formació Complementària UB - Escola d'Idiomes Moderns